0

Paracetamol zetpil kinderen 240 mg

van Healthypharm

tot
8 st.
brievenbus
pakje
Paracetamol zetpil kinderen 240 mg
Inhoud
10 zetpillen
1,95
1
- +
per stuk
1,95
In winkelmand
1.95EUR2050-01-01T12:00:00+00:00http://schema.org/NewConditionhttp://schema.org/InStockadviesdrogisterij.nl | De goedkoopste drogisterij, snel en veilig!

Paracetamol behoort tot de groep van geneesmiddelen met een pijnstillende en koortsverlagende werking. Paracetamol wordt gebruikt bij symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts.

Gebruiksadvies:
Kinderen:
leeftijd:                 gewicht:           dosis (zetpil):    aantal zetpillen per dag:
1 - 2 jaar              10 - 12,5 kg      240 mg             2 - 3 
2 - 4 jaar              12,5 - 17 kg      240 mg             3 
4 - 6 jaar              17 - 22 kg         240 mg             4 

Samenstelling:
De werkzame stof in dit middel is paracetamol. Eén zetpil bevat respectievelijk 240 mg paracetamol. De andere stoffen in dit middel zijn colloïdaal watervrij siliciumdioxide, hard vet (Witepsol H 15).
Lees voor het gebruik altijd de bijsluiter!
artikelcode: 8714632079137
3306tags: healthypharm, paracetamol, zetpillen, kinderen, pijn, koorts, ziekte, pijnstiller

Misschien is dit ook interessant voor u!


Terug naar overzicht
Inschrijven nieuwsbrief
Meld u nu aan en ontvang meteen €5,- shoptegoed i
Uw winkelmand is bijgewerkt.
direct afrekenen
Inschrijven nieuwsbrief
Meld u nu aan en ontvang meteen €5,- shoptegoed i
inschrijven