Jubileum-actie van Golden Naturals. Nu 25% korting op elke aankoop* met de kortingscode: Feest15

| lees meer
0

Jubileum-actie van Golden Naturals. Nu 25% korting op elke aankoop* met de kortingscode: Feest15

| lees meer

Antigrippine 250 mg paracetamol

van Antigrippine

Antigrippine 250 mg paracetamol
Inhoud
20 tabletten
3,95
1
- +
per stuk
3,95
In winkelmand
3.95EUR2050-01-01T12:00:00+00:00http://schema.org/NewConditionhttp://schema.org/InStockadviesdrogisterij.nl | De goedkoopste drogisterij, snel en veilig!

Antigrippine tabletten met paracetamol, coffeïne en vitamine C. Paracetamol heeft een pijnstillende en koortsverlagende werking. Coffeïne kan het effect van paracetamol versterken. Vitamine C kan indirect het weerstandsvermogen van het lichaam verhogen. Antigrippine tabletten worden gebruikt bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, spierpijn, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, menstruatiepijn, koorts en pijn na vaccinatie. Langdurig of veelvuldig gebruik wordt ontraden.

Let op:
Overmatig gebruik van coffeïne tijdens de zwangerschap kan leiden tot een laag geboorte gewicht of een miskraam. Antigrippine bevat coffeine en wordt afgeraden voor gebruik tijdens de zwangerschap.

Gebruiksadvies:
Wijze van innemen: laat de tabletten in een ruime hoeveelheid water uiteen vallen, goed omroeren en opdrinken. De tablet mag echter ook in zijn geheel doorgeslikt worden. Volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar: 2-4 tabletten per keer, iedere 4 tot 6 uur, maximaal 12 tabletten per 24 uur.

Gebruik bij kinderen:
12-15 jaar (41-55 kg): 2 tabletten per keer, 4-6 maal per dag, maximaal 12 tabletten per dag
9 - 12 jaar : 1½ tablet per keer, iedere 4tot 6 maal uur, maximaal 9 tabletten per 24 uur.
6 - 9 jaar: 1 tablet per keer, iedere 4 tot6 uur, maximaal 6 tabletten per 24 uur.
Voor kinderen beneden 6 jaar wordt Antigrippine niet aanbevolen, gebruik daarvoor specifieke paracetamol producten voor kinderen.

Ingrediënten:
De werkzame stoffen in dit middel zijn paracetamol, coffeïne en vitamine C. Eén tablet bevat 250 mg paracetamol, 25 mg coffeïne en 25 mg vitamine C. De andere stoffen in dit middel zijn cellulose (E 460), croscarmellose (E 468), natriumsaccharine (E 954), magnesiumstearaat (E 470B), ethylcellulose (E 462) en povidon (E 1201).

Bewaaradvies:
Niet bewaren boven 25°C. In de originele verpakking bewaren. Buiten het zicht en bereik van kinderen houden.

Lees voor gebruik de bijsluiter.

artikelcode: 8710349123606
5088tags: Antigrippine, paracetamol, pijnstiller, geneesmiddel, koorts, griep, verkoudheid, weerstand

Misschien is dit ook interessant voor u!


Terug naar overzicht
Inschrijven nieuwsbrief
Meld u nu aan en ontvang meteen €5,- shoptegoed i

*gratis verzending of *2 stuks gratis verzending is van toepassing op zendingen in Nederland en België.

Uw winkelmand is bijgewerkt.
direct afrekenen
Inschrijven nieuwsbrief
Meld u nu aan en ontvang meteen €5,- shoptegoed i
inschrijven