Door de grotere vraag naar gezondheid bevorderende producten, kan uw bestelling met enige vertraging verwerkt worden. 

| lees meer
0

Door de grotere vraag naar gezondheid bevorderende producten, kan uw bestelling met enige vertraging verwerkt worden. 

| lees meer

Ibuprofen 400 mg liquid

van Healthypharm

tot
6 st.
brievenbus
pakje
Ibuprofen 400 mg liquid
Inhoud
20 capsules
3,95
1
- +
per stuk
3,95
In winkelmand
3.95EUR2050-01-01T12:00:00+00:00http://schema.org/NewConditionhttp://schema.org/InStockadviesdrogisterij.nl | De goedkoopste drogisterij, snel en veilig!

Ibuprofen Liquid Caps 400 mg is een pijnstiller die ook ontstekingsremmend en koortsverlagend werkt

Gebruiksadvies:
Dosering voor volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar. De eerste dosis is 400 mg, zo nodig gevolgd door 200-400 mg per keer met een maximum van 1200 mg per dag (= 24 uur).  Een dosering van 200 mg is met deze capsules niet mogelijk. Hiervoor zijn ibuprofen capsules of tabletten van 200 mg verkrijgbaar. De capsules moeten met wat water worden ingenomen.

Ingrediënten:
De werkzame stof in dit middel is ibuprofen. De andere stoffen in dit middel zijn macrogol 600, kaliumhydroxide, gezuiverd water. De andere stoffen in de capsulewand van dit middel zijn: gelatine, vloeibaar sorbitol, gedeeltelijk gedehydreerd (E420), inkt.

Duur van de behandeling:
Gebruik Ibuprofen Liquid Caps 400 mg niet langer dan 14 dagen. Als de symptomen verergeren of niet beter zijn geworden na 14 dagen raadpleeg dan uw arts. Lees voor gebruik de bijsluiter.

artikelcode: 8714632069916
3107tags: healthypharm, ibuprofen, liquid, koorts, verlagend, pijn, ontstenkingsremmend

Misschien is dit ook interessant voor u!


Terug naar overzicht
Inschrijven nieuwsbrief
Meld u nu aan en ontvang meteen €5,- shoptegoed i
Uw winkelmand is bijgewerkt.
direct afrekenen
Inschrijven nieuwsbrief
Meld u nu aan en ontvang meteen €5,- shoptegoed i
inschrijven