0

Paradon

van Healthypharm

Paradon
Inhoud
20 tabletten
2,50
Helaas is dit artikel tijdelijk niet beschikbaar. Verwachte levertijd is medio oktober 2021. Als alternatief adviseren wij Paracetamol 500 mg van Leidapharm. Bekijk hier.

Paracetamol en propyfenazon hebben een pijnstillende en koortsverlagende werking. Paradon wordt gebruikt bij: koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn.

Gebruiksadvies:
Volwassenen: 1 à 2 tabletten per keer, maximaal zes tabletten per dag. De periode tussen twee toedieningen dient tenminste 4 uur te bedragen. Paradon is niet geschikt voor gebruik bij kinderen.
Niet gebruiken bij: afwijkingen in het bloedbeeld, in het derde trimester van de zwangerschap en bij ernstig hartfalen.

Samenstelling:
De werkzame bestanddelen zijn 150 mg propyfenazon, 250 mg paracetamol en 50 mg coffeïne per tablet. Andere bestanddelen (hulpstoffen) zijn: aardappelzetmeel, microkristallijne cellulose (E460), polyvidon (E1201), talk (E553b), colloïdaal watervrij siliciumdioxide (E551), magnesiumstearaat (E470b), gezuiverd water.

Lees voor gebruik de bijsluiter.

artikelcode: 8714632069817
3307tags: Healthypharm, Paradon, paracetamol, pijnstiller

Alternatieve artikelen!


Terug naar overzicht
Inschrijven nieuwsbrief
Meld u nu aan en ontvang meteen €5,- shoptegoed i

*gratis verzending of *2 stuks gratis verzending is van toepassing op zendingen in Nederland en België.

Uw winkelmand is bijgewerkt.
direct afrekenen
Inschrijven nieuwsbrief
Meld u nu aan en ontvang meteen €5,- shoptegoed i
inschrijven