0

Paracetamol/coffeine CP 550

van Leidapharm

Paracetamol/coffeine CP 550
Inhoud
50 tabletten
2,05
Helaas is dit artikel tijdelijk niet beschikbaar. Verwachte levertijd is medio juni 2021. Als alternatief adviseren wij APC van Leidapharm. Bekijk hier.

Leidapharm Paracetamol/Coffeïne 500/50 mg behoort tot de groep van de zogenaamde pijnstillende en koortsverlagende geneesmiddelen.

Gebruiksadvies:
Volwassenen en kinderen vanaf 15 jaar (> 55 kg lichaamsgewicht): 1-2 tabletten per keer, maximaal 6 tabletten per dag.

Kinderen:
6 – 9 jaar: ½ tablet per keer, maximaal 4-6 keer per dag;
9 – 12 jaar: 1 tablet per keer, maximaal 3-4 keer per dag;
12 – 15 jaar: 1 tablet per keer, maximaal 4-6 keer per dag.
De lagere toedieningsfrequentie is bedoeld voor kinderen in de ondergrens van de betreffende leeftijdscategorie.

Samenstelling:
De werkzame bestanddelen zijn paracetamol en coffeïne. Een tablet bevat 500 mg paracetamol en 50 mg coffeïne. De andere bestanddelen zijn: maïszetmeel, gelatine (E485), croscarmellosenatrium (E468), magnesiumstearaat (E470b).

Lees voor het gebruik altijd de bijsluiter!

artikelcode: 8712755002322
2869tags: paracetamol, coffeine, pijn, koorts, pijnstiller

Alternatieve artikelen!


Terug naar overzicht
Inschrijven nieuwsbrief
Meld u nu aan en ontvang meteen €5,- shoptegoed i

*gratis verzending of *2 stuks gratis verzending is van toepassing op zendingen in Nederland en België.

Uw winkelmand is bijgewerkt.
direct afrekenen
Inschrijven nieuwsbrief
Meld u nu aan en ontvang meteen €5,- shoptegoed i
inschrijven