Deze peeling met berkenblad-extract is bijzonder mild en verfijnt het huidbeeld. Door licht in te masseren stimuleren de fijne wasparels, gemaakt van carnauba- en bijenwas, de microcirculatie van de huid zonder de vitale huidcellen te beschadigen. Bio-sesamolie en abrikozenpitolie verzorgen intensief. Je huid wordt soepel, zijdezacht en zichtbaar gladder. Dode huidcellen worden zacht verwijderd. Ideaal in combinatie met Berken Cellulitis Olie voor een mooie, gezonde huid bij cellulitis.
Gebruiksadvies:
Een keer in de week in plaats van je normale doucheproduct. Een kleine hoeveelheid douchecrème in de hand nemen en licht inmasseren. Berken Douchepeeling is ontwikkeld voor het lichaam. Gebruik voor het gezicht is af te raden, omdat de huid van het gezicht veel gevoeliger en kwetsbaarder is dan die van het lichaam.
Werking:
Fijne wasparels uit natuurlijke carnauba- en bijenwas stimuleren de celactiviteit en microcirculatie van de huid, zonder de vitale huidcellen te beschadigen. Jonge berkenblaadjes, rozemarijn en muizedoorn stimuleren samen de stofwisseling van de huid, activeren de doorbloeding en houden het vochtgehalte op peil. Etherische oliën van onder meer grapefruit, sinaasappel en cipres zorgen voor een activerend impuls en een frisse geur.
Wanneer speciaal?
Tip: Een mooie, gezonde huid bij cellulitis? Gebruik dan öön keer in de week Berken Douchepeeling en breng de overige dagen je doorbloeding op gang met een borstelmassage. Breng daarnaast met regelmaat Berken Cellulitis Olie aan. Het beste resultaat bereik je als je de probleemzones twee keer per dag met Berken Cellulitis Olie verzorgt.
Tip: Zet de douche even uit wanneer je Berken Douchepeeling opbrengt. Dit zorgt er niet alleen voor dat je spaarzamer met het product ön het water omgaat, maar ook dat je echt even de tijd kunt nemen om extra aandacht aan je lichaam te schenken. Daarnaast hebben de actieve plantenextracten de tijd om in je huid te trekken en optimaal hun werking te kunnen doen!
Ingredienten:
Ingrediënten:
Water, sesamolie*, coco-glucoside, alcohol*, disodium cocoyl glutamaat, bijenwas, carnaubawas, gehydreerde ricinusolie, glycerine, abrikozenpitolie, parfum van natuurlijke etherische oliën:, carrageen, sodium cocoyl glutamaat, berkenbladextract, extract van stekelige muisdoorn, extract van rozemarijn blad*, xanthaan, melkzuur, limoneen, linalool, citral.
van biologische teelt*