De Micellaire Reinigingslotion is makkelijk in gebruik. De lotion zuivert en verfrist de huid op een snelle en aangename manier. Micellen zijn kleine ronde structuren, samengesteld uit tensioactieve moleculen. Deze moleculen bestaan uit een lipofiele pool en een hydrofiele pool die zonder water onzuiverheden van de huid losmaken, en dit in alle zachtheid. Deze reinigende moleculen omhullen als het ware vuildeeltjes en onzuiverheden, resten make-up en mascara en trekken deze als een magneet aan. Zo verwijdert de lotion alle sporen van make-up en mascara.
BioDTox™ beschermt de huid tegen schadelijke bestanddelen uit de omgeving, reinigt de huid en verfijnt de poriën zodat omgevingsfactoren de huid minder kunnen beschadigen. Panthenol verzacht de huid en beschermt deze tegen huidirritaties. Pentavitine® en gehydrolyseerde jojoba-esters hydrateren en verzorgen de huid voortreffelijk.
Oogartsen bevestigen bovendien dat ook mensen met contactlenzen deze lotion bijzonder goed verdragen.
Gebruiksadvies:
Doe wat purederm Micellaire Reinigingslotion op een wattenschijfje en dep daarmee zachtjes over de huid (oogomtrek, gezicht, hals en decolleté). Niet nodig om met water af te spoelen. Breng daarna de dag- of nachtverzorging aan.
Ingrediënten:
Aqua, Dipropylene Glycol, Pentylene Glycol, Polyglyceryl-4 Laurate/Sebacate, Polyglyceryl-6 Caprylate/Caprate, Propanediol, Babassu Oil Polyglyceryl-4 Esters, Saccharide Isomerate, Hydrolyzed Jojoba Esters, Bioflavonoids, Panthenol, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Brassica Oleracea Italica (Broccoli) Extract, Decyl Glucoside, Hydroxyacetophenone, Sodium Polyphosphate, Citric Acid, Pantolactone. (FVN101033.0006)